Kraków szybko się rozwija

Wśród wielu miejscowości w Polsce, miasto Kraków wybija się nie jedynie w obszarze sztuki i rozrywki, ale również na wielu odmiennych obszarach. Zaczyna być regionem przyjaznym do mieszkania. Zmiany, jakie stały się udziałem miasta w niedawnych latach dają poczucie, że miasto rzeczywiście idzie do przodu.
Dobre przekształcenia w mieście.
Co pozytywnego stworzono w ciągu niedawnego okresu? Ilość napraw i nowości inwestycyjnych jest ogromna. Niezwykle wsparły rząd w tej materii środki EU, z których Kraków chętnie korzysta. Szybkie działanie w temacie pozyskiwania dotacji sprawiły, że gmina rozwinęła się o kolejne drogi, ekologiczne pojazdy w taborze komunikacji miejskiej, i kolejne obiekty konferencyjno – sportowe.
Niemałe innowacje są niewidoczne dla standardowego obywatela. Nie oznacza to jednakowoż, że nie zostały poczynione. Zazwyczaj pomijamy informacje, które nie są ściśle z naszymi potrzebami związane. Typowemu mieszkańcowi Krakowa zdaje się, że w mieście niewiele się robi. Podczas gdy miasto zmienia się z każdym rokiem. Programy naprawcze w obszarze gospodarki śmieciami, tworzeniu i unowocześnianiu siatki wodociągowej, budowa ekranów akustycznych to tylko niektóre zmiany, które umożliwiają krakusom lepiej oraz wygodniej żyć. Kraków zmienia się też w zakresie możliwości rozrywkowych. Wartość miasta rośnie dzięki takim obiektom jak: centrum konferencyjne ICE lub stadion Cracovia. Te inwestycje zachęcają przyjezdnych do przyjazdu.
Podejmowane za pomocą zarządu miasta plany nie dotyczą tylko samego środka Krakowa, ale również są związane z całym województwem . Dlatego zamiast pomstować lecz zauważyć zmiany w które obrósł Kraków.
Kolejne miesiące – o ile będzie możliwość zachowania tempa rozwoju – umożliwią Krakowowi stać się wspaniałą stolicą małopolski.
Jacek Majchrowski co zrobił